vampire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vampire

RPG forumas kuriame gali patirti stulbinamų nuotykių
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Jesica Parker
Sekretorė
Jesica Parker


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-03-16
Age : 32
Miestas : Vegistono

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? EmptyTr. 03 17, 2010 8:23 pm

Hi ;D*

Esu Violeta, arba Vilė ;D žydraakė brunetė, neukšto ūgio, 36 kg, man yra 12 metų, esu gimusi 1997 - 10 - 29d. Jonavoje. Mokausi Jonavos "Lietavos" pagrindinėje mokykloje, 6a klasėje, turiu nuostabius draugus, užknisančią sesę ir Fainą šunį ;DD Mokausi gerai, nu neblogai ;DD Mėgstamiausia muzika - popsas, myliū kūno kultūros pamokas, pakolkas nieko nelankau ;DD Atsibodo, megstu dainuoti, piesti, lakstyti su Puskėm ;** M ir G ;D Pavarom mes ;pp Mokykloje krečiam įvairiausias šunybes, mėgstam kvailioti ir durniuoti ;DDD Turiu onę, skypę, gmail, facebook ir kt. Mėgstu rašynėti viską ant visko ir varžytis ;D Visada noriu pasiekti užsibrėžto tikslo, esu jautri ir greitai supykstanti asmenybė ;DD Nekenčiu kačių ;D Kaikurių ;DD O labai myliū šunis ;** Mėgstu šėlti, šokti, išdykauti ;DD Oj esu vakarėlių siela ;DD Nekenčiu riebių patiekalų, galiu psivemti nuo svogūnų Very Happy Ką dar? ;DD Jei norit, galiu pht įdėt Wink)* Klauskit, ką dar, nes daugiau nieko nežinau ką parašyt ;pp
Atgal į viršų Go down
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? EmptyKv. 03 18, 2010 1:49 pm

Mano puskytė tikra ;* Myliukas tave, oi Vile mes vaparom ;Dd
Atgal į viršų Go down
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? EmptyKv. 03 18, 2010 7:13 pm

Įdėk be to foto;DD
Atgal į viršų Go down
Jesica Parker
Sekretorė
Jesica Parker


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-03-16
Age : 32
Miestas : Vegistono

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? EmptyPen. 03 19, 2010 6:51 pm

Gerdut, mes belenkaip PavarOm, o ypač vasarą ;p* ;** Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Jesica Parker
Sekretorė
Jesica Parker


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-03-16
Age : 32
Miestas : Vegistono

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? EmptyPen. 03 19, 2010 7:05 pm

O štai ir mano fotkės ;DDD

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? C:\Documents and Settings\By Andrius\Desktop\DesktOpO TVARKYMAS\Atvaizd2096

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? C:\Documents and Settings\By Andrius\Desktop\DesktOpO TVARKYMAS\Atvaizd2084

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? C:\Documents and Settings\By Andrius\Desktop\DesktOpO TVARKYMAS\New Folder\Atvaizd1909

Gal užteks šiam laikui ;DD

Laukiu Kritikų ;DD
Atgal į viršų Go down
Jesica Parker
Sekretorė
Jesica Parker


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-03-16
Age : 32
Miestas : Vegistono

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? EmptyPen. 03 19, 2010 7:07 pm

Jeigu bus problemų, nerodys foto, sakykit.
Atgal į viršų Go down
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? EmptyPen. 03 19, 2010 7:24 pm

Nerodo ;DD
Atgal į viršų Go down
Dzoana
Dešimtokas, -ė
Dzoana


Pranešimų skaičius : 145
Join date : 2010-03-12

Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? EmptyPen. 03 19, 2010 8:45 pm

Yoo -nerodo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?   Jesica Parker - ar paprasta mergaitė? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jesica Parker - ar paprasta mergaitė?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jesica Parker
» Jesica Parker

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
vampire :: Už rpg ribų :: Jūs ir jūsų kuryba :: Apie jus-
Pereiti į: