vampire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vampire

RPG forumas kuriame gali patirti stulbinamų nuotykių
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kelias į namus

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 1:09 pm

Kelias į namus Kelias
Atgal į viršų Go down
Melija Leim
Dešimtokas, -ė
Melija Leim


Pranešimų skaičius : 210
Join date : 2010-03-12
Age : 29
Miestas : Vegistono miestas

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 1:13 pm

Automobilis greitai važiavo keliu. Aš sedėjau užsisegusi diržą ir žiūrėjua kur važiuojam kramsnodama sausaunį ir galvoda ką dar pamanys Ema matydama, kad aš valgau žmonių maistą. Na tai man nėra taip svarbu pagaliau mane supras. Įdomu ką būtų pagalvoje tėvai matydami, kad aš visiškai nesikeičiu? Ai tai jau nebėda Ema tokia kaip ir ir aš. Nors ne.. aš kitoke ir nežinau tai gerai ar blogai. Baigusi valgyti sausainį pasiėmiau kitą ir užsigalvojusi žiūrėjau pro automobilio langą.
Atgal į viršų Go down
https://vampire.forumlt.com
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 1:18 pm

Ema Leim vis nukreipdavo žvilgsnius į savo seserį ir galvojo, kaip ji gali valgyti tą maistą. Fui jis toks neskanus, jug ji vampyrė ji turi gerti kraują. Mhm... Kadasei ir aš valgiau maistą jis buvo skanus, bet dabar aš tiesiog negaliu paimti jo į burną. Ir Ema tarė Melei:
-Na kaip jautiesi? Mano namai milžiniški, turėsi tu savo du kambarius ir vienas mūsų bendras,- nusišypsojo Ema savo seserei, bet Ema negalėjo taip smarkiai išreikšti jausmų kaip norėjo.
Atgal į viršų Go down
Melija Leim
Dešimtokas, -ė
Melija Leim


Pranešimų skaičius : 210
Join date : 2010-03-12
Age : 29
Miestas : Vegistono miestas

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 1:22 pm

Mela atsibodu iš užsigalvojimo kai sesuo prakalbo:
-Kada spė..-norėjo klausti Meli, bet taip ir nepaklausė jos sesuo vampyrė yra greita ne taip kaip ji. Nors ir ji nėra labai lėta per bėgimo varžybas užėmė ketvirtą vietą. Nors nelabai geras rezultatas bet bent jau nepaskutinė,-puiku,-galiausiai pasakė ir truputį nusišypsojo. Šiek tiek užkrimtusi sausainių numetė juos atgal ant galinės sedynės.
-Kada atvažiuosim?-paklausė Meli galvodama kada atvažiuos jos važiuoja jau seniai ir tikrai labai greitai turbūt jos sesuo gyvena gana toli.
Atgal į viršų Go down
https://vampire.forumlt.com
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 1:25 pm

Ema dar kartą žvilgtejėjo į Meli, ir pagalvojo, o pagaliau numetė ji tą šlamštą. Ir tarė:
-Jau greitai būsim,- ir Ema taip stipriai pradėjo važiuoti kad per keles sekundės jos buvo prie namo. Ema paspaudė mygtuką kad atsidarytų vartai ir sustojo prie garažo.
Atgal į viršų Go down
Melija Leim
Dešimtokas, -ė
Melija Leim


Pranešimų skaičius : 210
Join date : 2010-03-12
Age : 29
Miestas : Vegistono miestas

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 1:27 pm

Meli išsoko iš mašinos ir apsižvalgė nesitikėjo, kad jos sesuo taip gražiai gyvena.
Atgal į viršų Go down
https://vampire.forumlt.com
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 1:27 pm

Ema išlipo iš mašinos.
Atgal į viršų Go down
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 3:22 pm

Ema važiavo į miestą dainavo. Tada ji greitai nurūko miesto link.
Atgal į viršų Go down
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyŠt. 03 13, 2010 3:40 pm

Ema iš praduotuvių nurūko namo.
Atgal į viršų Go down
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyPir. 03 15, 2010 5:21 pm

Ema po ilgo ir izlaus pokalbio nurūko greitai namo su mašina.
Atgal į viršų Go down
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyPir. 03 15, 2010 5:44 pm

Ema važiavo atgal į miestą, o nuo miesto prie ežero.
Atgal į viršų Go down
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus EmptyAntr. 03 16, 2010 2:58 pm

Ema isodunusi Dzoana į savo mašiną, milžinišku greitumu nurūko namo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelias į namus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias į namus   Kelias į namus Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kelias į namus
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kelias į mokyklą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
vampire :: Vegistono miestas :: Gyvenamasis rajonas :: Hindermo gatvė nr. 83 Leimų namas-
Pereiti į: