vampire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vampire

RPG forumas kuriame gali patirti stulbinamų nuotykių
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Emos Leim dienoraštis

Go down 
AutoriusPranešimas
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Emos Leim dienoraštis Empty
20100313
RašytiEmos Leim dienoraštis

2010.03.13 šeštadienis 14:44 laikas.

Hello'U, esu Ema Leim. Turiu nuostabią seserį, kuri šiandien pas mane atsikraustė. Labai ji nuvargo, nes mano namai milžiniški. Tiesa pasakius aš nei kiek nenuvargau, tiesiog negaliu nuvargti. Bet apsimečiau kad tai pat nuvargusi. Mhm.. Esu labai graži, nors man tik 19 metų, nors žinau kad nesensiu niekados, gaila ištikro. Esu labai šalta tiesiog kaip ledas, nors ne dar šaltesnė, kaip koksai šaltinis, nors dar šaltesnė. Mano oda išblyškusi, kartais pasimaliavoju kosmetikos, kad kiti aplinkiniai manęs neįtartu. Turiu galių kurios man labai patinka, aš su jomis galiu daryti ką noriu. Kilnoju daiktus ir panašiai. Turiu gerą klausą girdžiu labai toli, esu labai greita manęs gali nepagauti, ir nesureguoti kaip aš dingsiu. Mano akys tiesiog puikiai mato. Na tiesiog aš pati tobula. Mano oda blizga, negaliu būti prie žmonių kaip saulė šviečia, nes aš pradedu spindėti kaip koksai deimantas. Na tiesiog turiu saugotis. Nors vampyrę būti yra nuostabu, manau toksai gyvenimas yra žymiai lengvesnis iš kitos pusės. Kolkas tiek Smile
Atgal į viršų Go down
Share this post on: reddit

Emos Leim dienoraštis :: Comments

No Comment.
 

Emos Leim dienoraštis

Atgal į viršų 

Puslapis 11

 Similar topics

-
» Melijos Leim dienoraštis
» Emos Leim sąskaita
» Emos Leim kabinetas
» Emos ir Melijos kambarys
» Emos nuostabusis kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
vampire :: Pradžiu pradžia :: Biografijos, dienoraščiai, šeimos :: Blogai (dienoraščiai)-
Pereiti į: