vampire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vampire

RPG forumas kuriame gali patirti stulbinamų nuotykių
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Ema Leim tikroji ;D

Go down 
AutoriusPranešimas
Ema Leim
Direktorės pavaduotoja, muzikos mokytoja
Ema Leim


Pranešimų skaičius : 212
Join date : 2010-03-12

Ema Leim tikroji ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ema Leim tikroji ;D   Ema Leim tikroji ;D EmptyKv. 03 18, 2010 7:10 pm

Sveiki žmogučiai. ;D

Nežinau nuo ko pradėti, taigi. Esu real Gerda, man 14 metų nu tiksliau greit sueis 03.25 ;D. Gimiau Jonavoje, ir te dabar gyvenu. Lankau mokyklą jos dar mesti tikrai nežadu Very Happy Mhm, esu gan draugiška, visada padedu nelaimėje ar laimėje, esu labai linksma, ištikro kartais būnu net per daug. Turiu geriausia draugę [nu ne tik ji mano geriausė draugė, bet ir puskė mano tai Monika xD]. Su Monika, mes labai daug laiko praleidžiame tad ir pasitrankom su buteliais, ir paprikolinam. Šeip draugų turiu daug, bet kaikurių nekenčiu xD
Nepatinka man ta mokykla, susprogdinkite jūs kas nors jas ;DD Nekenčiu pamokų, o ypač matematikos man ji nesiseka, o kol aš ją mokėčiau tai kaip man nueiti iki mėnulio. Nors ją spresti padeda Moni ;DD Nu ką aš daryčiau be jos.
Brolių seserų neturiu, nu tik dvi netikras seses iš tėčio pusės. Giminių daug turiu po visą Lietuvą ;D Jokauju yra Jonavoj, Vilniuje, ir Kaune. Gyvenu su tėvais, dar iš jų nenoriu išeiti ;D Tad gyvensiu kol gyvensiu. Blembatčki visos mintys išgaravo ;D Mhm esu Gerda XD Jau sakiau, esu rudų plaukų, tiksliau brunetė xD Žalių akių, ir įdegusio kūno, na mano tėtis nuo mažens įdegusio kūno tad ir aš ;DD Ūgis nepamenu, bet atrodo 1,67 m. Nepamenu kada matavaus xD. Ką čia dar pasakyti, vasara būnų kieme, kaime, keliauju belenkur xD Su Moni ir Vile nerealios būna dienelės. Tad aš jus myliu mergyčkos, o ypač Moni tu nereali Moni, ačiukas už viską.
Jai kas norit galim planuot real susitikimą, manau galėsim papjauti. Jai kas neaišku rašykit ;DD

Čiau ;]
Atgal į viršų Go down
 
Ema Leim tikroji ;D
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tikroji Dzesė xD
» Ema Leim ir jos gyvenimas
» Melija Leim
» Emos Leim dienoraštis
» Melijos Leim sąskaita

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
vampire :: Už rpg ribų :: Jūs ir jūsų kuryba :: Apie jus-
Pereiti į: